Cu ce rămânem după ziua de ieri? Dincolo de emoția momentului, de care recunosc că m-am lăsat și eu purtat ca jurnalist, rămânem cu faptul că a fost o zi în care președintele Nicușor Dan a acționat strategic mai bine decât a părut la prima vedere.
Eu apreciez ca presedintele nu a sărit isteric și s-a coordonat cu colegii din UE. Dar comunicarea oficială și prezidențială trebuie îmbunătățită, avem un purtător de cuvânt aproape inexistent la guvern, la Cotroceni nici nu există
Eu apreciez ca presedintele nu a sărit isteric și s-a coordonat cu colegii din UE. Dar comunicarea oficială și prezidențială trebuie îmbunătățită, avem un purtător de cuvânt aproape inexistent la guvern, la Cotroceni nici nu există
La Cotroceni e Lazurcă, conservatorul constipat.