Discussion about this post

User's avatar
Teodora  Constantinescu's avatar

Eu apreciez ca presedintele nu a sărit isteric și s-a coordonat cu colegii din UE. Dar comunicarea oficială și prezidențială trebuie îmbunătățită, avem un purtător de cuvânt aproape inexistent la guvern, la Cotroceni nici nu există

1 more comment...

No posts

Ready for more?